iPhone, iPad ve iPod Touch İçin LastOda Uygulaması Ücretsiz İndir LastOda Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin LastOda Uygulaması LastOda Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LastOda isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

LastOda uygulaması son dakika otel odası satış hizmeti olarak adlandırılan bir sistem olup, sistemde kayıtlı olan, otellerdeki çift kişilik odaları kullanıcıya sunuyor. Sunulan bu odalar ise 128 Bit SSL sertifikası sayesinde anında güvenli bir şekilde satın alınabiliyor.

Uygulama her gün 12:00 ile 01:00 arasında çift kişilik odaları garantili bir şekilde seçilmesini ve Check-in yapılmasını sağlıyor. Seçilen tarihteki size en uygun oda hızlı, basit ve en ekonomik şekilde rezervasyon yapılmış oluyor.

Uygulama kullanıcıların yanında, otel sahiplerini de unutmamış. Otel sahipleri isterlerse sisteme otellerini ekleyip kendi satış kanallarını oluşturabiliyor. Bu işlem ise LastOda ekibi tarafından incelendikten sonra ziyaretçilere sunuluyor. Kriterlere uymayan oteller veya yerler ise listeye eklenmiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver