iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Köprü Kurma Oyunu Ücretsiz İndir Bridge Constructor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Köprü Kurma Oyunu Bridge Constructor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bridge Constructor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS platformu için geliştirilmiş Bridge Constructor oyunu, teknik bilgilere sahip olmadan köprü inşa edebileceğiniz bir yapım. Yapılan köprülerin ne kadar sağlam ve dayanaklı olduğunu da kontrol edebileceğiniz oyunda gerilim ve basınca göre testler yapabilirsiniz. Test ile sağlamlığını ölçtükten sonra diğer bölümlere geçebilirsiniz.

Oyun içerisinde köprü yaparken kullanabileceğiniz malzemeler arasında, tahta, demir, çelik halat ve beton bloklar bulunuyor. Bu malzemeleri kullanarak en sağlam köprüyü kurmaya çalışıyorsunuz ancak unutulmaması gereken bir nokta var elinizdeki malzemeler sınırlı sayıda. Cebinizdeki para ile doğru orantılı olarak çalışan malzeme sistemi her an sizi yarı yolda bırakabilir. Oyun içerisinde hayal gücünüzü ve becerinizi gösterebileceğiniz tam 40 bölüm bulunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver