iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Knots Oyunu Ücretsiz İndir Knots Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Knots Oyunu Knots Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Knots isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

3 farklı zorluk seviyesi ve çoklu oyuncu desteği ile sizi karşılayan Knots iOS oyunu, parmak becerinizi ve aklınızı zorlayacak cinsten. Oyuna başladığınızda sizi bir top karşılıyor ve siz bu topa parmağınızı basılı tuttuğunuzda yeni bir top meydana geliyor. Diğer parmağınız ile de yeni topa bastığınızda birisi tekrar kayboluyor ve o toptan parmağınızı çekmek zorundasınız aksi takdirde oyun sizi :( işareti ile baş başa bırakıyor. Oyunda ilerledikçe artan toplar oyunu giderek zorlaştırıyor ve oyun zorluk seviyesini de artırdığımızda bu çıkan topların boyutu daha da küçülüyor yani işimiz gerçekten zorlaşıyor.

Knots oyununa ilk girdiğinizde mayın tarlası gibi bir his verebilir ancak siz sakın aldanmayın ki oyun gayet farklı bir amaç üzerine geliştirilmiş ve daha eğlenceli bir yapıda. Daha hızlı ve daha akıllıca hareket ederek daha fazla puan toplayabilirsiniz. Bu sayede kendinizi geliştirerek iki oyuncu ile oynadığınız zaman rakiplerinize daha kolay meydan okuyabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver