iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Kişisel Planlama Uygulaması Ücretsiz İndir Wunderkit Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Kişisel Planlama Uygulaması Wunderkit Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Wunderkit isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Wunderkit, yeni nesil kişisel organizasyon yöneticiniz. Hayatınızı organize etmeniz ve arkadaşlarınız ile ortak projelerde çalışabilmeniz için hazırlanmış hem geniş bir sosyal ağ hem de kişisel asistanınız bir web servisi. Hayatınız ile ilgili projeleri, iş listelerini ve yapılacakları düzenleyebilir, notlar alabilir ve arkadaşlarınızla ortak listeler oluşturabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınızla daha hızlı bir etkileşime girerek işlerinizi daha hızlı sonuca ulaştırabilirsiniz.Önemli Noktalar:– Hayatınızı organize edin.- Arkadaşlarınızla ortak hareket edin. Notlar alın, iş listeleri hazırlayın veya projeler geliştirin.- Yaptığınız tüm işler gerçek zamanlı olarak mobil cihazınızdan da ulaşabilir olun.Genel Özellikler:– Çalışma Alanı: Projeniz var ise ilk adımı Wunderkit ile atabilirsiniz.- Notlar Alın: Proje geliştirirken yaptığınız beyin fırtınalarını hemen not edin, liste hazırlayın ve kolayca takip edin.- Topluluk Yönetimi: Sosyal ağlardaki arkadaşlarınızı davet edin. Ortak projeler geliştirin. (Facebook, Twitter)- Yayın Akışı: Yaptığınız işlemleri ya da aklınıza gelen bir şeyi sosyal ağlardaki gibi yayın akışınız içinde yayına alın. Herkese görünür olsun.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver