iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Kişisel Finans Uygulaması Ücretsiz İndir Mint.com Personal Finance Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Kişisel Finans Uygulaması Mint.com Personal Finance Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mint.com Personal Finance isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mint.com bilmeyeniniz yoktur. İnternette gezerken mutlaka bir kez olsun finans ya da kişisel finans yönetiminiz için bir site tarafından Mint önerisi ile karşılaşmışsınızdır. Gelirlerinizi, giderlerinizi kısaca yaptığınız tüm alışverişleri, harcamaları tek bir hesaptan tutabilirsiniz. Kredi kartlarınız, maaşınız, kredi borcunuz, banka ödemeleriniz, elektrik-su faturalarınız v.b. tüm işlemleri Mint.com üzerinden kayıt altına alabilirsiniz.

7 milyondan fazla kişinin güvendiği tek uygulama:● Lifehacker, En İyi Kişisel Finans Uygulaması (Ocak 2012)● App Store Ödülleri, En İyi iPad Finans(Aralık 2011)● PC Magazine Editör Seçimi (Kasım 2011)● Kiplinger’ın Mutlaka Kullanılması gereken para yönetimi sistemi (2011)● iTunes Apps Starter Kit Manşeti (Ekim 2011)● TIME Magazine en iyi 50 iPhone Uygulaması (Ocak 2011)● The New York Times — “Finanasal çözümünüz parmaklarınızın ucunda.” (Nisan 2010)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver