iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Kazınmış Fotoğraf Uygulaması Ücretsiz İndir Manga-Camera Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Kazınmış Fotoğraf Uygulaması Manga-Camera Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Manga-Camera isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Manga-Camera uygulaması ile 20′nin üzerinde bulunan çerçevelerden herhangi birini seçerek fotoğrafı çekiyorsunuz ve karşılaştığınız manzara çok farklı. Çünkü fotoğrafı çekmeden önce seçtiğiniz çerçeve, sanki fotoğrafın üzerine eklenmiş gibi duruyor ancak fotoğraf kaydedilirken bu çerçeve fotoğrafı tamamen çizgi film şeklinde bir hale getiriyor. Sonuç olarak elinize beklemediğiniz bir şekilde eğlenceli ve garip, her şeyin siyah beyaz çizgilerden ibaret olduğu bir fotoğraflar geçiyor.

Manga-Camera, çok yakın olmasa da anime tarzında fotoğraflar çıkarıyor diyebiliriz. Çektiğiniz fotoğraflar üzerinde parlaklık oynaması yapabiliyor ve koyuluk – açıklık derecesini ayarlayabiliyorsunuz. Çerçeve üzerinde yaptığınız bu parlaklık ayarlaması haliyle çektiğiniz fotoğrafı da etkiliyor. Kaydetmek istediğiniz fotoğrafları uygulama üzerinde barındırabilir ve isterseniz aşağı yukarı her uygulamada olduğu gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın 2.0 versiyonu ile kazandığı yeni bir özellik ise uygulama için çerçeve satın alma işlemi olmuş. Bu sayede uygulamada olmayan ama istediğiniz çerçeveleri ücretli şekilde temin edebiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver