iPhone, iPad ve iPod Touch İçin İzmir Büyükşehir Belediyesi Uygulaması Ücretsiz İndir İzmir Büyükşehir Belediyesi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin İzmir Büyükşehir Belediyesi Uygulaması İzmir Büyükşehir Belediyesi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda İzmir Büyükşehir Belediyesi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmir halkı için geliştirilmiş olan bu uygulama sayesinde, İzmirliler şehirleri hakkında her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor. Uygulamanın kullanıcılara sağladığı özellikler ve bilgiler şu şekilde:

Belediye haberleri ve duyuruları.
Ulaşım (Otobüs, Vapur, Metro ve Banliyö) seferleri ve sorgulama.
Kültürsanat etkinlikleri ve tarihleri.
İzmir için acil numaralar.
Eşrefpaşa hastanesi bilgileri ve hasta sorgulama.
Nöbetçi eczaneler ve  harita üzerindeki yerleri.
Su kesintisi bilgileri.

İzmir için aşağı yukarı her türlü bilgiyi kapsayan bu uygulama, üzerinde bulundurduğu Hemşehri İletişim Merkezi ile de dört bir yandaki İzmirlileri buluşturuyor. Bu sistem için ise öncelikle başvuru yapıp kabul edilmeniz gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver