iPhone, iPad ve iPod Touch İçin iKarikatür Uygulaması Ücretsiz İndir iKarikatür Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin iKarikatür Uygulaması iKarikatür Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iKarikatür isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iKarikatür uygulaması, iOS platformu için ülkemizin önde gelen karikatüristlerinin internet üzerinde bulunan karikatürlerini toplayarak kullanıcıya ulaştıran bir uygulama. Uygulama karikatürleri internet üzerinden aldığı için sürekli bir internet bağlantısı gerektirmekte. Ancak uygulama üzerinden indirilen karikatürleri, internet bağlantınız olmasa dahi görebiliyorsunuz. Yine de uygulamada bulunan karikatürler sürekli güncellendiği için, sürekli bir internet bağlantısı kullanmak daha mantıklı olacaktır.

iKarikatür uygulaması üzerinde 6 farklı karikatüristten 4500’ün üzerinde karikatür bulunuyor ve bu sayı giderek artıyor. Uygulama karikatürler arasında gezerken, çıkıp tekrar girmeniz durumunda kaldığınız karikatürden devam edebiliyor.  Basit ama eğlenceli bir uygulama olan iKarikatür üzerinde bulunan 6 isim ise ; Yiğit Özgür, Umut Sarıkaya, Erdil Yaşaroğlu, Selçuk Erdem, Uğur Gürsoy ve Cihan Ceylan şeklinde. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver