iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Google Analytics Uygulaması Ücretsiz İndir Quicklytics – Google Analytics App Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Google Analytics Uygulaması Quicklytics – Google Analytics App Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Quicklytics – Google Analytics App isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir web siteniz var ve sitenizin hit istatistiklerini Google Analytics üzerinden takip ediyorsanız, bu takibi artık iPhone, iPod Touch ve iPad cihazlarınız üzerinden Quicklytics uygulaması üzerinden basit bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Uygulama Google Analytics servisinin tüm özelliklerini size aktardığı için gerçek zamanlı ve anlık takipleri de yapabiliyorsunuz. Bu işlemi ise kesintisiz ve web uygulaması ile tam tamına aynı veriler ile gerçekleştiriyorsunuz. Yani herhangi bir eksiklik söz konusu olmuyor.

Quicklytics uygulaması ile sitede şu an kaç kişi var, şu ana kadar kaç kişi girmiş, kaç sayfa gezilmiş, kaç dakika geçirilmiş, ziyaretçi hangi kaynaklardan gelmiş ve hangi tarayıcıyı kullanıyor gibi soruların cevabına Google Analytics verileri sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Bu verileri uygulamanın kendi geliştirdiği grafik tabanlı sunum sistemi ile de görmeniz mümkün. Bunun dışında uygulama ile eğer siteniz üzerinden e-ticaret yapıyorsanız, giriş-çıkış, ürün performansları ve toplam geliri takip edebiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver