iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Gelişmiş Hava Durumu Uygulaması Ücretsiz İndir Ourcast Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Gelişmiş Hava Durumu Uygulaması Ourcast Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ourcast isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ourcast, dakikalık ve 2 saatlik süreler içerisinde size hava durumu raporunu sunmaktadır. Bir işiniz varsa mutlaka hava durumunu bilmek istersiniz ya da farklı bir şehre gidecekseniz nasıl bir hava ile karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Bu uygulama sizin sorununuzu çözmektedir. hava tahminlerine bakabilir, ilgili lokasyondaki kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz. Tabi ki sizde kendi çevrenizdeki hava durumunu paylaşabilirsiniz. Genel Özellikleri:– 10 dakikalık aralıklarla 2 saatlik hava tahminini size sunar. – Geliştirilmiş istatistik uygulaması sayesinde daha doğru tahminlere ulaşabilirsiniz.- Yağmur, kar, dolu, güneşli ikonları bilgilendirme yaparken aynı zamanda uzman kullanıcılar içinde detaylı veriler sunmaktadır.- Harita üzerinde raporun detaylı grafiğini görebilirsiniz.- Kendi konumunuzu ve gideceğiniz yerin konumunu favorilerinize ekleyerek sonuçlara daha hızlı ulaşabilirsiniz.Sosyal Özellikleri:– Kendi konumunuzdaki hava durumu bilgilerini paylaşarak Ourcast topluluğuna yardımcı olabilirsiniz.- Favori olarak belirlediğiniz konumlardaki hava raporlarınıza ulaşabilirsiniz.- Sosyal medyada hava durumunu ve bilgilerini paylaşabilirsiniz.- Arkadaşlarınıza ilgili durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver