iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Gelişmiş Çizim Aracı Uygulaması Ücretsiz İndir Paper Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Gelişmiş Çizim Aracı Uygulaması Paper Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Paper isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Paper aklınızdan geçenlerin digital ekrana dökülmesini sağlayan eşsiz bir uygulama. iPad’inizi performanslı olarak kullanabileceğiniz, çizimlerinizi, notlarınızı ve çizimlerinizi tek bir ekranda tutabileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve çıktısını alabileceğiniz farklı bir uygulama. Mobil ortamda kendinizin oluşturduğu bir hikaye kitabı yazabileceğinizi söyleseydik bu uygulamanın neler yapabileceğini daha iyi anlayabilirsiniz. 

Herhangi bir ayara ihtiyaç duymadan hemen uygulamaayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Retina display ekranın güzelliklerini ile 2048x1536px çözünürlüğe sahip çizimler ve grafikler oluşturabilirsiniz. Paper uygulamasının kullanımı ücretsiz ama sunduğu ek paketler-çizim araçları ve en güzel çizimleri yapabilmeniz için gerekli kalemi ücretli olarak satılmakta.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver