iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Fotoğraf Paylaşma Uygulaması Ücretsiz İndir Streamzoo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Fotoğraf Paylaşma Uygulaması Streamzoo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Streamzoo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Streamzoo, ücretsiz olarak gözlerinize hitap edebilecek fotoğraflar oluşturmanıza ve arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Sunduğu filtreler ve özellikleri bakımından Instagram alternatifi olarak görebileceğimiz uygulama ile yapabileceklerinizi sınırı bulunmuyor. Uygulamanın esas amacı ise bir fotoğraf sosyal ağı oluşturmak.

Genel Özellikler:– @kullanici veya #hashtags ile beğendiğiniz, yorumladığınız fotoğrafları yükseltebilirsiniz ve takip edebilirsiniz.- 18 filtre (Lomo, C-41, X-Process, Toy Hipster, Old School, Masterpiece, Sunshine ve daha fazlası).- 15 kenarlık (White, Black, Canvas, Film, Gritty, Old Vignette, Viewfinder, Dusty, Retro ve daha fazlası).- 6 farklı şekil (daire, 3×2, 4×3, 16×9)- Fotoğrafı kırpma, çevirme, ekran çözünürlüğüne göre ayarlama işlemleri.- Beyaz dengesi, deformasyon, renklendirme, aydnlatma gibi filtreler. – Facebook, Twitter, Tumblr ve Flickr’da paylaşma.- Fotoğraflara başlık, etiket ve açıklama girebilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver