iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Fotoğraf Gravür Uygulaması Ücretsiz İndir Etchings Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Fotoğraf Gravür Uygulaması Etchings Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Etchings isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etchings iOS için geliştirilmiş, gelişmiş bir fotoğraf filtreleme uygulaması olup cam çizikleri şeklinde efektler eklemeye yarıyor. Normal filtreleme uygulamalarına göre daha farklı bir yapıda olan bu uygulama filtre eklerken, resimleri çizikli hale getirerek daha ilginç olmasını sağlıyor. 12 farklı görüntü ile mükemmeli yakalamaya çalışan uygulama, fotoğraflara genelde kazınarak yapılmış hissi veriyor. Zaten uygulamanın ismi de bize bazı ipuçları veriyor. Gravür anlamına gelen Etching, kazıma ile resim yapma sanatı anlamına gelmekte.

Uygulama ile fotoğraf çekerek filtre ve efekt uygulamanın yanında, iOS cihazınızda bulunan fotoğrafları da Etchings üzerinde kullanarak filtreleme yapabilirsiniz. Uygulama üzerinde kullanabileceğiniz en yüksek çözünürlük ise 3300×3300 boyutunda. iPhone 3G, iPod Touch 4. Nesil ve iPad üzerinde bu boyut 1600×1600 de kalmış. Eğer uygulama üzerinde bulunan filtreler size yetmiyor ise ek ücret ile uygulama içi satın alma işlemi yapabiliyorsunuz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver