iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Fotoğraf Bulut Uygulaması Ücretsiz İndir Adobe Revel Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Fotoğraf Bulut Uygulaması Adobe Revel Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adobe Revel isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe tarafından iOS uygulaması Adobe Revel ile iOS ve Mac cihazlarınız üzerinden bulunan fotoğrafları bulut depolama alanına taşımanız mümkün. Fotoğraflar için bulut depolama alanı diyebileceğimiz Adobe Revel uygulaması, iPhone, iPod Touch, iPad ve Mac üzerinden fotoğraflarınıza ulaşmanızı sağlıyor. Zaten bulut tabanlı olduğu için nerede olursanız olun fotoğraflarınızı görebiliyorsunuz. 

Adobe Revel uygulamasına kayıt olup bir hesap oluşturabileceğiniz gibi facebook ve twitter hesaplarınız ile de giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama üzerinde bulunan bu fotoğrafları ister albüm şeklinde isterseniz tek tek sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama deneme süresi olarak 30 gün sunuyor ve 30 günün ardından bulut depolama alanı için aylık olarak $5.99 talep ediyor, bilginize.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver