iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Endless Road Oyunu Ücretsiz İndir Endless Road Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Endless Road Oyunu Endless Road Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Endless Road isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS platformunda aynı oyunları oynamaktan sıkıldıysanız size farklı bir yarış oyunu bulduk. Endless Road adındaki bu yapım içinde yarışlar yapıyorsunuz ve peşinize takılan polislerden kaçıyorsunuz. Buraya kadar her şey normal bir yarış oyunuymuş gibi gözükse de oyunun asıl can alıcı noktası ise yarışılan yolların sonunun olmaması. Yani yarışlar sizin sınırınıza ya da sabrınıza göre saatlerce sürebilecek cinsten.

Sonu gelmeyen yollarda yarışırken dediğimiz gibi peşinize polis düşecek ve atlatmak için hızınızı artırmak zorunda kalacaksınız ancak bu sefer de oyun sizi zorlamak için bulunduğunuz yerdeki araç trafiğini artıracak. Bu şekilde hızını kesmek zorunda kalacaksınız ve polise yakalanma riskiniz artacak. Eğer polise yakalanırsanız oyun için diğer bölümler açılmayacak ve tekrar başa dönüp sonu gelmeyen, bitmeyen yollarda yeniden yarışmak zorunda kalacaksınız. Yeni özellikler, bölümler ve araçlar için mutlaka polisleri atlatıp yarışları geçmek zorundasınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver