iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Dragon Island Blue Oyunu Ücretsiz İndir Dragon Island Blue Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Dragon Island Blue Oyunu Dragon Island Blue Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dragon Island Blue isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pokemon oyunlarına benzeyen bir yapıda olan Dragon Island Blue oyunu, içerisinde bulundurduğu 200’den fazla geliştirilebilir yaratığı ile dikkat çekiyor. Bu bakımdan pokemon oyunlarından ayrılan yapımda sabit bir harita üzerinde önceden belirlenmiş noktalardan geçerek ilerliyoruz. Bu ilerleme sırasında ise anlık değil de sıra sıra gelen bir savaş yapıyoruz. Yani aksiyonun içerisinde değiliz ancak ilerlemek için savaşmak zorundayız.

Dragon Island Blue oyunu içerik bakımından güzel bir yapım ancak grafikler ve oyun kalitesi çok da iyi değil. Oyun içerisindeki kontrol sistemi ise vasat bir durumda diyebiliriz. Ancak pokemon tarzı bir oyun oynamak isteyen ve grafiklere önem vermeyen oyuncular için denenmesi gereken bir yapım. Kontrol sistemini epey bir uğraşsanız da anlıyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver