iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Dosya Yöneticisi Ücretsiz İndir iPhone Explorer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Dosya Yöneticisi iPhone Explorer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iPhone Explorer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Apple’ın popüler cihazları iPhone, iPad ve iPod Touch tasarımlarıyla ne kadar beğenilse de kullanım özellikleri her kullanıcıya hitap etmiyor. iPhone Explorer bu aşamada devreye girerek dosya kullanımını kolaylaştırıyor. Program bu cihazlardaki dosya ve klasör yönetimini sıradan sabit disklerdeki kadar kolay ve pratik hale getiriyor. Öncelikle dosyalarınızı program yardımıyla kolayca görüntüleyebilirsiniz. Sürükle-bırak yöntemiyle iPhone’a dosya yükleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Dosyaları yeniden isimlendirebilirsiniz.

Oldukça az yer kaplayan iPhone Explorer tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Programın diğer bir artısı ise hem Windows hem de Mac bilgisayarlarda çalışabilmesi. iPhone, iPad ve iPod Touch cihazların tüm sürümleriyle çalışan yazılım jailbreak uygulanan cihazlarda bile çalışıyor.

iPhone USB Disk Modu: iPhone cihazınızı USB bellek gibi kullanmak istemez misiniz? iPhone Explorer sayesinde telefonunuzla veri transferi ve depolaması çok kolay.

Dosya önizleme: Özellikle fotoğraf albümlerinde işe yarayan özellik, dosya ve klasörlere hızlıca göz atmanızı sağlıyor. Böylece tüm albümü transfer etmeden gözden geçirerek seçim yapabilirsiniz.

E-posta, SMS, Adres defteri ulaşımı: Jailbreak uygulanan iPhone cihazlarda e-posta, SMS, sesli mesaj ve adres defterine ulaşılarak yedeklenebilir.

Önemli! Programın çalışması için bilgisayarınızda iTunes programı kurulu olmalıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver