iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Çoklu Sohbet ve Video Konferans Programı Ücretsiz İndir ooVoo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Çoklu Sohbet ve Video Konferans Programı ooVoo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ooVoo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ooVoo yardımıyla herhangi bir yerdeki arkadaşınızla internet üzerinden 3G, 4G, Wi-Fi kullanarak HD kalitesinde sesli,görüntülü ve yazılı olarak iletişim kurabilir ve sohbet edebilirsiniz. Aynı anda 6 farklı kişi ile görüntülü sohbet ederken bu görüşmeleri kayıt edip Youtube’a yükleme imkanı sunmakta. 35 milyon kullanıcıya ulaşan, hergün 250 telefona indirilen bir uygulama. Türkçe desteği de verileceği açıklanan yazılımı kullanmak için bir ooVoo hesabı açmanız gerekmektedir.

Ücretli versiyonunda 12 kişi ile aynı anda konferans görüşmesi yapabilme, reklamsız arayüz, canlı destek hizmeti, 500dk’ya kadar telefondan görüşme imakanı (Sadece belli bölgelerde bu hizmeti sunmakta. Amerika, Kanada, Hong Kong, Çin ve israil sınırları içerisinde), 25mb’a kadar dosya transferi, 10dklık video mesajı kaydetme, aramaların kayıt edilmesi 1000 dkya kadar çıkan bir dizi özelliği hizmetinize sunmakta.

Sistem Gereksinimleri:

iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS (arka kamera), iPad 2, iPad 1 (video arama), iPod Touch (4. jenerasyon) destekler.
iOS 4.0 ve üzeri ile uyumlu.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver