iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Çoklu Mesajlaşma Programı Ücretsiz İndir eBuddy Pro Messenger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Çoklu Mesajlaşma Programı eBuddy Pro Messenger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda eBuddy Pro Messenger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

eBuddyPro Messenger, eBuddy web servisinin ücretli versiyonu. Ücretli versiyonda reklamların kaldırılması, arkadaşlarınıza resim gönderme özelliğinin ve web kamerasında varsayılan resim ataması yapabilmeye ve çeşitli özelleştirmelere izin vermesi gibi özellikleri aktif etmiş oluyorsunuz. Çoğu yorumda ücretsiz versiyonun daha iyi olduğu bahsedilse de bu durum tamamen kullanıcıdan kullanıcıya farklılık göstermektedir.

Genel Özellikleri:

Apple iOS 3.0 ve üzeri destekler.
Kişiselleştirilebilir tema desteği.
7 gün boyunca çevrim içi kalabilme.
Avatar resminizi değiştirme.
AIM, MSN / Windows Live Messenger, Yahoo, Facebook Chat, GTalk, MySpace, Hyves ve ICQ gibi popüler servislerine tek tıkla bağlanabilme.
eBuddy’nin ücretsiz uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yenilikler:– Yeni giriş ekranı arayüzü.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver