iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Çoklu Hesap Açmak İçin Mesajlaşma Programı Ücretsiz İndir Verbs Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Çoklu Hesap Açmak İçin Mesajlaşma Programı Verbs Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Verbs isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Basit mesajlaşma uygulaması sloganıyla çok cuzi bir ücret karşılığında beğenenlerine sunulmuş bir uygulama. Mevcut iPhone arayüzü kullanılarak hazırlanmış olması nedeniyle kullanıcıları bu uygulamanın Apple tarafından üretildiğini düşünebilirler. GTalk, Facebook, AIM ve MobileMe servislerini destek sunmakta.Verbs uygulamasının sürekli çevrimiçi olmanız, anlık bilgilendirme mesajları, güvenlik amaçlı verilerin şifrelenerek gönderilmesi gibi bir dizi ek özellik sunan Pro versiyonuda bulunmakta.

 

NOT: Kullanıcı yorumlarında dile getirilen bir durum cuzi bir ücret ödenerek alınan uygulamanın birkaç özelliğinin daha aktif olması için biraz daha ücret istemesi pek hoş karşılanmamakta.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver