iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Coaster Crazy Oyunu Ücretsiz İndir Coaster Crazy Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Coaster Crazy Oyunu Coaster Crazy Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Coaster Crazy isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Coaster Crazy adı ile iOS için geliştirilmiş olan bu yapım bizden, Roller Coaster eğlence merkezini hem yönetmemizi hem de inşa etmemizi istiyor. Eğlence dolu olduğunu varsaydığım bu yapım, inşa eksikliğinde raylarda giden kişileri tehlikeye atabiliyor ve aşağı hızlı bir düşüş gerçekleşiyor. Kişiler raylarda iken oyun içinde fotoğraflarını çekebiliyorsunuz. Bu özellik ne işe yarıyor bilinmiyor ancak düşüş anlarında güzel kareler yakalanabilir.

Fizik tabanlı bir oyun olan Coaster Crazy ile yaptığınız her eğlenceli ve sonuna kadar giden oyundan puan topluyorsunuz ve hanenize yazılıyor.  Giderek puanlarınızı artırıyorsunuz ve bu şekilde hayal gücünüze göre farklı platformlar inşa edip, oralarda yarışabiliyorsunuz.  Tüm zorlukları aşarak, oyun içerisinde kilitli olan çeşitli altın ve mücevherlerden para kazanıyor ve paranızı artırıyorsunuz. Kilitli olan içerikler içerisinde farklı vagonlar ve özel parçalar da bulunuyor.

Oyun kontrolleri ve ilerleyişi vasat durumda, parmak hareketleri ile oynanan oyun çok zorluk çıkarıyor. Yukarıda da eğlenceli varsaydığım dedim çünkü oyuna girene kadar ve girdikten sonra oyunu açana kadar epey bir zaman geçti ve anlamak güç oldu. Bu yüzden eğlenceyi göremedim ancak var olduğuna inanıyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver