iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Chasing Yello Oyunu Ücretsiz İndir Chasing Yello Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Chasing Yello Oyunu Chasing Yello Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chasing Yello isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Chasing Yello oyunu iOS platformu için geliştirilmiş farklı bir yapım olmayıp aksine sonsuz şekilde ilerleyen Temple Run benzeri bir yapım. Sonsuz ilerlemeli oyunlara göre sadece ortamı ve karakterleri değişik olan Chasing Yello oyunu, 7 yaşındaki Mathilda isimli bir çocuğun balığını özgürlüğü için nehire bırakması ve balığın yaşadığı maceraları konu almış. Mathilda balığı nehire bıraktıktan sonra balığa ufak bir eğitim uyguluyor ve geri kalan yolda özgürlüğüne bırakıyor.

Nehirde yalnız kalan Yello’nun ilerledikçe karşısına kayalar, tahtalar, piranalar, alevler ve daha bir sürü engel çıkıyor. Bunları iyi bir kıvraklıkla geçebilen Yello, nehirde bulunan yıldızları da topladığı zaman gücüne güç katıyor. Tehlikelerin içinde yüzen Yello herhangi bir zorluğa yenik düşerse yeniden başlıyor.

Chasing Yello oyunu konu itibari ile farklı olsa da, yapım olarak birçok benzeri var. Karakterlerin ve oynanışın gayet zevkli olduğu oyunda kontroller cihaz sensörleri. Bir de suyun altına dalmak ve üstünden zıplamak için ufak bir parmak hareketi gerekiyor. Oyun içi satın alma ve Gamecenter desteği bulunan oyunda, skorunuzu sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver