iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Buzzam Radio Uygulaması Ücretsiz İndir Buzzam Radio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Buzzam Radio Uygulaması Buzzam Radio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Buzzam Radio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS için geliştirilmiş olan Buzzam Radio uygulaması, tipik radyo uygulamalarının aksine farklı özellikleri ile göz dolduran bir radyo uygulaması. Uygulama size özel kanallar oluşturmanızı ve sadece bu kanallardaki şarkıları dinlemenizi sağlıyor. Diğer şarkılar ya da kanallar sizi ilgilendirmiyor. Uygulama üzerinden sadece istediğiniz şarkıları dinleyebiliyorsunuz.

Buzzam Radio,  radyo uygulaması olarak tanıtılsa da trafik bilgisi, hava durumu bilgilerini gösteriyor ve eğer isterseniz çeşitli servislerin podcastlerini uygulama üzerine bağlamaya izin veriyor. GPS yardımı ile bulunduğunuz konuma göre trafik bilgisini ve hava durumunu sorunsuz olarak aktaran uygulama, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı ile rakiplerinin önüne geçiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver