iPhone, iPad ve iPod Touch İçin BMX Bisiklet Oyunu Ücretsiz İndir Mad Skills BMX Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin BMX Bisiklet Oyunu Mad Skills BMX Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mad Skills BMX isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fazla zor olmayan ancak gayet eğlenceli bir yapım olan Mad Skills BMX oyunu, BMX bisikletiniz ile yarışmanızı sağlıyor. Acemi, orta, uzman ve pro seçeneklerinden birini ve bir de bisikleti seçip yarışa başladığımız yapımda, 40 farklı seviye bulunuyor. Alacağınız mesafeyi daha kısa geçmek için daha hızlı pedal çevirmek ve yeni hatlar keşfetmemiz gerekiyor. Bunun için oyun ne zorlukta olursa olsun, kontroller gayet basit tasarlandığı için oyun sizi yormuyor.

Mad Skills BMX oyununda yarıştığınız kişiler ile daha rekabetli bir ortam kurmak isterseniz facebook hesabınız ile giriş yapıp karşılaştırma yapabiliyor ve  bununla birlikte yarış sonrasında bir tekrar izleyerek nelerin yapıldığını da görebiliyorsunuz. Türler arasında en iyisi olursanız oyun size bir de paranın satın alamayacağı bir hediye veriyor. Oyunun çoklu oyuncu desteği olmakla birlikte oyun içi satın alma seçenekleri de mevcut. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver