iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Bladeslinger Oyunu Ücretsiz İndir Bladeslinger Ep.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Bladeslinger Oyunu Bladeslinger Ep.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bladeslinger Ep.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bladeslinger adı ile vahşi batı temasını konu alan iOS oyunu 5,49 TL’lik etiketi ile AppStore’daki yerini aldı. Vahşi batı temasını aksiyon ve bilim kurgu ile birleştiren yapım kendi tarzı ile şu an piyasada bir ilk diyebiliriz. Kalitesini belli eden ve farkını bu şekilde ortaya koyan oyun bunun yanında yüksek grafik kalitesi ve oynanışı bakımından da göz alıyor. Bununla birlikte kontrol yapısı da kendini gösteriyor ve oyuncuyu fazla zorlamıyor. 

Bladeslinger oyunu, yüksek kalitesi sebebinden midir bilinmez fakat şu an iPhone 4 ve üstü ve iPad 2 ve üstü cihazlarda çalışıyor. Aynı şekilde iPod Touch için 4.nesil olması gerekiyor. Oyunun alt modellerde çalışmamasının sebebi ise işlemci olarak belirtilebilir. Farklı bir yapım olan Bladeslinger oyunu şu an ilk hikaye ile birlikte yayınlandı. Bu da demek oluyor ki yapımın devamı gelecek bekleyip nasıl bir yapım olacağını göreceğiz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver