iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Bit Camera Uygulaması Ücretsiz İndir 1-Bit Camera Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Bit Camera Uygulaması 1-Bit Camera Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 1-Bit Camera isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

1 – Bit Camera adı ile iPhone, iPad ve iPod Touch için sunulan fotoğraf uygulaması, giderek artan megapiksel sayısı ve bit derinliğine karşı geliştirilmiş bir uygulama. Uygulama sayesinde ne megapiksel ne de başka bir şeyin önemi var çünkü uygulama sadece 1 bit değerinde fotoğraflar çekiyor. Uygulama sayesinde 1980’lerdeki 8 bit taşınabilir kamera sistemleri geri gelmiş oluyor ve hatta bu uygulama o zamanın yerine geçmiş.

1 – Bit Camera uygulamasını kabaca tabir edecek olursak, uygulama fotoğrafları 20-30 yıl eskiye götürüyor ve fotoğraflar tamamen kareli bir biçimde. Bu fotoğraflar ise 1 bit aralığında ve 150 kilopixselden fazla pixel sayısı sunuyor. Uygulamanın temeli ise Atkinson and Bayer Dithering algoritmasına dayalı. Çektiğiniz fotoğrafları da anında uygulama üzerinden facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama iPhone 5 üzerinde iyi durumda değil, farklı sonuçlar sunabiliyormuş o yüzden alt modellerde denemenizi öneririz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver