iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Bilet Satın Alma Uygulaması Ücretsiz İndir MyBilet Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Bilet Satın Alma Uygulaması MyBilet Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MyBilet isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MyBilet‘in iPhone, iPad ve iPod Touch için hazırlanmış mobil versiyonudur. Yakınınızda tanımlanan konser, seminer, tiyatro, senfoni, spor etkinlikleri ve diğer etkinlikler için güvenli bir şekilde bilet satın alabilir, koltuk seçimi yapabilir, sevdiğiniz birine hediye olarak gönderebilirsiniz. Tüm bu yaptığınız işlemleri panelinizden rahatça takip edebilirsiniz.- Biletlerinizi önceden alabilir, etkinlik alanına erken gitmek zorunda kalmazsınız. – Biletlerinizi MyBilet Xpress Elektronik Gişelerden bastırabilir, gişede sıra beklemezsiniz. – İstediğiniz koltukları seçebilir, etkinlikleri istediğiniz yerden izlersiniz. – Güvenli ödeme yöntemlerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. – Katılamayacağınız etkinliklerin biletlerini Açık Para’ya çevirebilir, daha sonra yeniden kullanabilirsiniz. – Kullanıcı ayarlarınızla, satın aldığınız biletleri bir başkasının teslim almasını sağlayabilirsiniz.- Gösterime giren filmlerin, oyunların satış bilgilerinden herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver