iPhone, iPad ve iPod Touch İçin 9mm Oyunu Ücretsiz İndir 9mm Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin 9mm Oyunu 9mm Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 9mm isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GTA benzeri bir yapım olan 9mm oyununda, John Kannon adlı bir karakteri yönetiyoruz. Bu karakter bir uyuşturucu çete liderinin kardeşini öldürmüş ve bu adamın milyonlarca dolarını çalmış bir kişi. İşin garip tarafı ise bizim karakterimiz, sokaklarda dönen karanlık ve illegal işleri temizlemek için işinden ayrılmış bir polis ekibini lideri. Bu şekilde karışan işler neticesinde artık karakterimiz, uyuşturucu liderinin gözünde hem katil hem de hırsız olarak niteleniyor ve artık 2 ekibin arasındaki amansız savaş başlıyor. Oyunda artık tek seçeneğimiz var hem kendimizi hem de ekibimizi korumak için legal ya da illegal bir şekilde çete lideri ile başa çıkmak zorundayız. Bunun yanında da normal polis görevimizi yaparak sanayi bölgesi, emniyet müdürlüğü, gece kulüpleri, zengin bölgeler gibi yerlerde dönen karanlık işleri engellemek durumundayız.

9mm oyunu güzel bir konu içeriyor ve konusuna göre grafikler ve sesler oldukça kaliteli kullanılmış. Farklı efektlerin bulunduğu oyunda, çatışma sahneleri için slow – motion hareketini kullanabiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamın bir kıvılcım ile birden patlayabildiği yapımda 12 farklı bölüm bulunuyor. Oyun içinde kullanabileceğiniz silahlar ise av tüfeği, tabanca, makineli tüfek, el bombası ve diğer bombalar gibi aletler.  9mm oyunu 12 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği veriyor ve bu şekilde 4 fraklı harita üzerinden oyun oynanabiliyor. Bunu dışında çevrim içi olarak da oynayabileceğiniz yapım, oyun içi satın alma sistemini de sunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver