iPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi Ücretsiz İndir iTools Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi iTools Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iTools isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iTools, iTunes yerine kullanılabilecek iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları için hazırlanmış bir dosya aktarma yazılımı. Bu yazılım sayesinde sanki bir bellek donanımından bir başka bellek donanımına kopyala yapıştır yapar gibi dosyalarını bilgisayarınızda mobil cihazınıza ya da ters yönde taşıyabilirsiniz.

iPhone 5 ve iOS 6 ile ilgili tamamen uyumlu olarak çalışabilecen yazılım, uygulama yükleme konusunda da iyi bir deneyim sunuyor. Arayüz teması değişebilen yazılım, Windows fotoğraf görüntüleme aracını kullanarak mobil cihazda yer alan fotoğrafların kolayca görüntülenebilmesine olanak sağlıyor. Sağ tıkla açılan menüsü ile hızlı bir şekilde işlem yapılmasına da yardımcı oluyor.

iTunes yazılımı karışık bulanlar ve amacı PC ile iPhone, iPad ve iPod Touch arasında dosya paylaşmak, kopyalamak ya da şarkı – video aktarımı yapmak olanlar için tercih edilebilecek bir yazılım iTools.

iTools üzerinden cihazda yer alan kısa mesajları görüntülemek, PC üzerinden SMS atmak, kısa mesajları yedeklemek ve depolama birimleri hakkında bilgi edinmek de mümkün.

iTools yazılımı ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için “iTunes Alternatifi Program iTools İncelemesi” isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Not: Programı çalıştırabilmek için öncelikle sisteminizde iTunes yazılımının yüklü olması gerekmektedir.

İndir83.1 MB

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver