iPhone, iPad ve iPod Tocuh İçin Lep’s World Oyunu Ücretsiz İndir Lep’s World Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Tocuh İçin Lep’s World Oyunu Lep’s World Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lep’s World isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çocukluğumuzu vazgeçilmez oyunu olan Super Mario yapımı, iOS cihazlar için Lep’s World olarak döndü diyebiliriz. Lep’s World oyunu Super Mario tarzında ve oynanış bakımından en yakın oyun. Lep’s World adında anlaşılacağı üzere Lep adındaki bir karakter ile ilerlemeli şekilde macera koştuğumuz bir oyun.  Oyunda bulunan altınları toplayarak devam edip bir sonraki bölüme geçiyoruz ve en sonunda mutlu son bizi bekliyor. Altınları toplayarak ilerlediğimiz yolda Mario’nun mantarı misali bizde altınların arasında yonca toplayarak güç ve can kazanıyoruz. Ancak yolda ilerlerken karşımıza bizi durdurmak isteyen farklı canavarlar çıkıyor ve eğer güç kazanmak için topladığımız yoncaları abartırsak, bu canavarların yanında birde arı ve kuşlarda bize saldırmaya başlıyor. O yüzden her şeyi ayarında tutmayı ayarlamamız gerekiyor.

8 farklı canavar ile başa çıkmaya çalıştığımız Lep’s World’de 4 seviye ve 5 farklı tema içerisinde birçok bölüm sunuluyor. Bu bölümlerde herhangi bir zorluk artışı yaşanmazken sadece oyun koşulları değişiyor. Çoklu oyuncu desteği de bulunan oyunda kontroller ekran üzerine yerleştirilmiş sağ, sol, yukarı ve aşağı simgeleri ile yapılıyor. Son olarak oyun Gamecenter desteği sunarak puan sistemine sizin puanınızı yansıtıyor. Son olarak oyun Retina desteğini de esirgememiş.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver