iPhone, iPad ve iPod için Walking Dead Oyunu Ücretsiz İndir Walking Dead: The Game Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Walking Dead Oyunu Walking Dead: The Game Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Walking Dead: The Game isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS için geliştirilen The Walking Dead oyunu Around Every Corner hikayesi ile seriyi dörtledi. Oyun için dördüncü hikaye olarak sunulan Around Every Corner da zombiler ile savaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Oyun için zombiler ile birlikte korku temasının ön plana çıktığını söyleyebiliriz ancak klasik zombi oyunlarından farklı olarak sadece The Walking Dead‘ın grafikleri ve oynanışı var demek yanlış olmaz. Çünkü serinin 4. yapımı da olsa farklı bir hikayesi yok.

Serinin 4. bölümüne direk olarak ulaşamıyorsunuz. Walking Dead oyunu içinde bulunan Episodes menüsü altından satın alabileceğiniz Around Every Corner 8.99TL ancak oyun içerisinde bulunan diğer serileri de aldığınız zaman oyun 26.99TL olarak indirim yapıyor. Bu fiyat ise oyun içerisinde bulunan 2. yapımdan 5. yapıma kadar olan hikayeleri kapsıyor. Bu şekilde almak istemez iseniz de hikayeleri tek tek 8.99TL den satın alabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver