iPhone, iPad ve iPod için Vintique Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Ücretsiz İndir Vintique Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Vintique Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Vintique Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Vintique isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf efekt yada diğer adı ile fotoğraf filtreleme yapan ve bu fotoğrafları kolayca paylaşmaya yarayan uygulamalar içinde yer alan Vintique uygulaması, kullanıcılara Rakibi Instagram‘dan daha geniş bir seçenek yelpazesi ve daha güçlü bir yapı sunuyor. Bunları hepsi bir yana Vintique uygulamasının en büyük özelliği çok seçenekli ve sağlam yapıda olan fotoğraf düzenleme menüsü.

Fotoğraf düzenleme menüsünde 32 farklı seçenek bulunan uygulama da, parlaklık, renk, ısı gibi ayarlarda bulunuyor. Kalıp şekilde fotoğraflara yazıda ekleyebileceğiniz Vintique uygulaması bir miktar ücret karşılığında 2448 x 2448 piksel formatı da desteklediği formatlar arasına alıyor. Normal olarak desteklediği formatlar ise 612 x 612 ve 1224 x 1224.

Not: Uygulama şuan itunes üzerinde ücretsiz şekilde yayınlanmakta. Normal satış ücreti ise 0.99$’dı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver