iPhone, iPad ve iPod için Strateji Oyunu Ücretsiz İndir Plague Inc. Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Strateji Oyunu Plague Inc. Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Plague Inc. isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Plague Inc son zamanlarda iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz hem eğlenceli hem de strateji gerektiren nadir oyunlardan bir tanesi. Oyundaki amacımız bakteri, virüs, parazit, hastalık ve daha pek çok zararlı organizmadan birisi olarak dünya nüfusuna bulaşmak ve yeryüzünden tüm hayatı silmek.

Bunu gerçekleştirmek için dünya haritasında bulaşmak istediğiniz ülkeyi seçmeniz ve DNA puanları kazandıkça hastalığınızı evrimleştirmeniz gerekiyor. Hastalığınız ne kadar karmaşık bir DNA dizilimine sahip olursa o kadar zor ilacı bulunuyor. Böylece yavaş yavaş çeşitli ülkelerde yayılmaya başlayan hastalığı biraz daha evrimleştirerek ölümcül etkilere sahip olmasını sağlıyorsunuz.

Hastalığınız tüm dünyayı etkisi altına alırken elbette insanlık da boş durmuyor ve sizi yeryüzünden silebilmek için çeşitli tedaviler üretmeye ve sınırlarını kapatarak karantina uygulamaya başlıyorlar. Oyunun eğlenceli kısmı bu insanlığa karşı verilen mücadelede daha da belirgin hale geliyor.

Platform, yarış ve FPS oyunlarından sıkılıp da farklı bir strateji oyunu oynamak isteyen iOS kullanıcılarının bu oyunu beğeneceğine inanıyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver