iPhone, iPad ve iPod için Sony E-Kitap Uygulaması Ücretsiz İndir Reader – eBooks from Sony Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Sony E-Kitap Uygulaması Reader – eBooks from Sony Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Reader – eBooks from Sony isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sony, Reader adını verdiği e-kiyap uygulamasını alternatif bir uygulama olarak kullanıcıların beğenisine sundu. Reader uygulamasının zaten benzeri uygulamalar AppStore üzerinde yer alıyor. Özellikle Apple’ın kendi uygulaması olan iBooks bu alanda zaten açık ara lider ve ardından da Amazon gelmekte. Bu yüzden neden Sony Reader sorusuna cevap verilemiyor. Çünkü uygulama farklı bir özellik sunmuyor ve diğer e-kitap uygulamaları ile aynı. Sadece arayüzü ve kullanımı biraz daha basit. Bu da zaten fazla bir özellik sunmamasından kaynaklanıyor.

Reader uygulaması e-kitap okumak ve indirmek isteyen kullanıcılardan Sony hesap bilgilerini istiyor. Bu sayede daha önceden indirilmiş veya satın alınmış bir içerik var ise uygulama üzerinden görülebiliyor. Farklı bir özelliği olmayıp üstüne birde sadece İngilizce dilini desteklemesi, uygulamayı kullanmak için zorluk çıkartıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver