iPhone, iPad ve iPod için Re-Volt Classic Araba Yarışı Ücretsiz İndir Re-Volt Classic Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Re-Volt Classic Araba Yarışı Re-Volt Classic Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Re-Volt Classic isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun konsolları ve PC üzerinde büyük keyifle oyanan ve uzaktan kumandalı arabaları yönettiğimiz yarış oyunu Re-Volt, iOS platformu için mobil hale geldi. Oynanış bakımından diğer platformlara göre biraz daha zor olan Re-Volt Classic yapımı, hayranlarına iOS cihazlar üzerinde 14 farklı mekan ve 42 farklı araç sunuyor. Bu araçlar ile birlikte ister Tek kişilik, ister Zamana karşı, isterseniz Şampiyona yarışı yapabiliyorsunuz. Bunun dışında Practice modu ile pratik yapabilir ve Stunt Arena modu ile’de bonus içerik toplayabileceksiniz.

Grafikler, oyun performansı ve kullanılan müziklerde Re-Volt severlere güzel bir oyun keyfi vaad ediyor. Re-Volt Classic iOS 6 ile sorunsuz çalışabiliyorken, iPhone 5 içinde herhangi bir sıkıntı yaşatmıyor olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver