iPhone, iPad ve iPod için Phone Drive Uygulaması Ücretsiz İndir Phone Drive Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Phone Drive Uygulaması Phone Drive Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Phone Drive isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS cihazlar bilindiği üzere içinde bulunana medya verilerini iTunes yazılımı olmadan kimseye göstermiyor. Sadece resimlere ulaşabiliyoruz. Ancak geliştirilmiş olan Phone Drive adındaki bu uygulama ile iOS cihazlarınızı USB bellek olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayede iTunes yazılımını kullanmaksızın verilere ulaşabiliyor ve kontrol edebiliyoruz. Bu verilere uygulama sayesinde hem Mac üzerinden hem de PC üzerinden kolayca ulaşabiliyoruz.

Phone Drive uygulaması sayesinde iOS cihazlar üzerine dosya kaydedebilir, dosyaları görüntüleyebilir ve dosya transferi yapabilirsiniz. Bunun yanında PDF dosyalarını rahatlıkla açabilen uygulama, istediğiniz dosyaları da zipleyebiliyor. Fazla bir ücreti olmadığı için ücretine bakmadan denenebilecek bir uygulama olan Phone Drive çalışmak için sürekli bir Wifi bağlantısı istiyor. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver