iPhone, iPad ve iPod için New York Zombies 2 Oyunu Ücretsiz İndir N.Y.Zombies 2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için New York Zombies 2 Oyunu N.Y.Zombies 2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda N.Y.Zombies 2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

New York Zombies orjnal adı ile N.Y. Zombies oyunu iOS cihazlar için zombi teması ve hikayesi ile geliştirilmiş bir oyun. Serinin ilk oyunu ile büyük bir başarı elde eden yapımcılar hemen kolları sıvayıp bu zombi oyununu N.Y Zombies 2 adı ile devam ettirme kararı almış ve oyunculara sunmuş. N.Y. Zombies 2’de yine New York şehrinde gerçekleşiyor. Oyunda 18 farklı zombi ile karşılaşacağız ve bu zombilere gelişmiş silahlar, güç artırmaları, üst seviye hareketler ile savaşacağız.

N.Y. Zombies 2 oyununda hikaye modu ve ödül modu olarak 2 oynanış var. Hikaye modu normal oyun akışı iken, ödül oyunu hikaye modunun tamamlanmasına bağlı olarak açılan bir mod ve daha zevkli diyebiliriz. Son olarak oyunun grafikleri gayet yerinde ve yerleştirilen efektler ve müziklerde bunu tamamlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver