iPhone, iPad ve iPod için Need for Speed Most Wanted Oyunu Ücretsiz İndir Need for Speed Most Wanted Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Need for Speed Most Wanted Oyunu Need for Speed Most Wanted Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Need for Speed Most Wanted Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Need for Speed serisinin en sevilen oyunlarından biri olan Most Wanted yapımı, bu ilgiye dayanamayarak mobil platformlara da geldi. iOS için geliştirilen Need for Speed Most Wanted, yenilenen yapısı ile oyunculara 35 farklı otomobil sunacak. Bunlarla birlikte yeni ve geliştirilmiş pistlerde bulunan yapımda, grafikler epey bir ileri seviyede ancak oyun ve yarış dışındaki nesneler pekte göze hitap etmiyor diyebiliriz. Oyun içinde verilen animasyonlar, geçişler ve efektler çok ileri olmasada iyi durumda. Merak edilen hasar konusu ise, neredeyse hiç geliştirilmemiş gibi bir durumda. Araçların hasar konusunda bayağı bir eksiğinin olduğunu söylemek gerekiyor.

Oyunun kontrol yapısı ise diğer yarış oyunları gibi aynı şekilde tasarlanmış. Dokunmatik şekilde kontrol edileceği gibi ekranın döndürülmesi ile de kontrol ediliyor.  Most Wanted’ da sokak yarışlarının tehlikesini ve aksiyonunu bir araya getiren yarışlar, polis kovalamacası ile son bulabiliyor. Oynanış bakımında zaten aksiyonlu bir yapım olan Most Wanted bu platformda da kendisini göstermiş.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver