iPhone, iPad ve iPod İçin Müzik Yapma Uygulaması Ücretsiz İndir TonePad Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod İçin Müzik Yapma Uygulaması TonePad Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TonePad isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TonePad uygulamasını kullanarak iPod, iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca müzik yapabilirsiniz. Uygulama sadece ekrana dokunarak ve notların ışıldamasını sağlamanızla müzikler oluşturmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca oluşturduğunuz müzikleri arkadaşlarınızla da kolayca paylaşma şansına sahipsiniz.

Uygulamanın kullanıcı arayüzü oldukça minimalist olarak hazırlanmış ve 16×16’lık bir matriks içeriyor. Aynı anda pek çok notaya da bassanız ses kalitesinde herhangi bir sorun meydana gelmiyor.

Dilediğiniz kadar şarkıyı kaydetmenize olanak sağlayan uygulama aynı zamanda üzerinde çalıştığınız şarkıyı çıkışta otomatik olarak kaydedebiliyor.

İşlemlerinizi tamamladıktan sonra “Upload” butonuna basarak kolayca müziğinizi paylaşabilir ve daha sonra arkadaşlarınıza verdiğiniz şarkı kodu yardımıyla onların da sizin şarkınız üzerinde değişiklikler yapabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Uygulamadan en iyi ses kalitesini alabilmek için kulaklıklarınızı kullanmayı unutmamalısınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver