iPhone, iPad ve iPod için Konum Bilgileri Uygulaması Ücretsiz İndir Localscope Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Konum Bilgileri Uygulaması Localscope Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Localscope isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lokasyon bazlı çalışan Localscope uygulaması bulunduğunuz yerdeki mekanları keşfedip size gösteriyor. Bunun yanında Localscope coğrafi etiketleme yoluyla, arama motorları, sosyal ağlar ve diğer paylaşım uygulamalarından elde ettiği bilgiler ile çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın tam yerini ve hangi mekanda olduğunu gösterebiliyor. Aynı zamanda bu arkadaşlarınızın o mekanlarda etiketledikleri bilgileri, fotoğrafları ve videoları da görebiliyorsunuz.

Örnek vermek gerekirse diyelim ki sizin Foursquare üzerinden konumunu paylaşan bir arkadaşınız aynı zamanda bulunduğu yerle ilgili birde fotoğraf paylaştı.  Localscope uygulaması, hemen bu bilgileri alıp kendisi üzerinden size gösteriyor ve bu arkadaşınız şu mekanda, şöyle bir fotoğraf paylaştı, size uzaklığı şu kadar metre ve gidebileceğiniz yollarda bu şekilde diyor. 

Uygulama bu özelliğinin yanında sizin bulduğunuz yada keşfettiğiniz mekanları paylaşmanızı ve etiketler girmenize de olanak veriyor. İsterseniz bulduğunuz bu yeri sabitleyerek gittiğiniz her yerden görebilir ve uğrayan arkadaşınız olmuş mu görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver