iPhone, iPad ve iPod için Kitap Uygulaması iBooks Ücretsiz İndir iBooks Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Kitap Uygulaması iBooks iBooks Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iBooks isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iBookStore üzerinden her çeşit kitabı bulup, indirmenizi ve okumanızı sağlayan iBooks uygulaması, kitaplık şeklinde raf raf kitaplarınızı arşivlemenize yarıyor. Bu arşiv üzerinden indirdiğiniz kitapları bulmak ve okumak da oldukça basit. Bulduğunuz kitapların dokunarak sayfalarını çevirebilir ve istediğiniz yerlerine yer imi ve notlar ekleyebilirsiniz.  

iBooks ile okuyacağınız kitaplarda, metinlerin yanında görseller, diyagramlar ve en ilginci ilgili videoları da bulabileceksiniz. Uygulama üzerinden kitap okurken 7 font, 3 arka plan rengi ve 3 farklı sayfa yerleşiminden istediklerinizi seçebilirsiniz. Arama özelliği ile koca kitapta istediğiniz bir ifadeyi kolay bir şekilde bulmanızda mümkün. Bunun yanında seçilen kelime ve cümleyi de iBooks uygulamasına okutmanızda en iyi özelliklerinden birisi.

iBooks tüm bu özelliklerin hepsini iCloud hesabınızla eşlediğiniz zaman her yerden kitaplarınıza ulaşmanızı da sağlıyor. Uygulama ePub ve PDF formatlarını desteklediği için herhangi bir yerden edindiğiniz e-kitapları iTunes’ı eşleyerek cihazına gönderebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver