iPhone, iPad ve iPod için Fotoğraf Kutusu Uygulaması Ücretsiz İndir Pixable: Your Photo Inbox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Fotoğraf Kutusu Uygulaması Pixable: Your Photo Inbox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pixable: Your Photo Inbox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod Touch için geliştirilen Pixable uygulaması, hangi sosyal ağlarda üyeliğiniz var ise onları kullanarak oradaki fotoğraf ve video akışını size tek bir kutu içerisinde gösteriyor. Kullanılan sosyal ağ hesap bilgileri girildikten sonra bu akışı Pixable üzerinden kolayca takip edebiliyorsunuz. Gelen bu fotoğraf ve video akışı içerisinde size olan uygunluğuna göre farklı listelerde sunabiliyor.

Pixable uygulamasının sunduğu listelerin içinde, en iyileri, en çok yorum alanlar, yeni profil resimleri, son görüntülenenler gibi farklı başlıkları görebiliyoruz. Bu şekilde görünen fotoğraf ve videoları sanki normal içerisindeymiş gibi yorum atıp beğenebiliyoruz. Uygulama sadece facebook, twitter gibi sitelerden değil, vimeo,youtube gibi siteler üzerinden de veri çekebiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver