iPhone, iPad ve iPod için Etkinlik Uygulaması Eventbrite Ücretsiz İndir Eventbrite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Etkinlik Uygulaması Eventbrite Eventbrite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Eventbrite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etkinlik olsa da gitsek diyorsunuz ancak bulunduğunuz yerde etkinlik var mı, katılabilir misiniz ve bilet bulabilir misiniz bilmiyorsunuz. Tam bu sırada karşınıza iOS cihazlar için geliştirilmiş olan Eventbrite uygulaması çıkıyor ve imdadınıza yetişiyor. Bu uygulama sizin lokasyonunuza göre tespit yapıp çevrenizde etkinlik olup olmadığını kontrol ediyor. Kontrol ettikten sonra eğer etkinlik varsa katılacak mısınız diye soruyor ve katılacağım kayıt et beni derseniz etkinlik için hemen size bilet alayım mı diyor. Bu işlemleri tamamlayıp biletinizi de aldıysanız hemen etkinliğe doğru yola çıkıyorsunuz.

Eventbrite ile yapabilecekleriniz bunlar ile sınırlı değil. Daha sonraki günler için de etkinlik var mı yok mu kontrol edip onlara da kayıt olup ileri tarihli biletler almanızda mümkün. Uygulamanın en güzel özelliği ise canınız sıkıldı sizde bir etkinlik yapacaksınız hemen bir etkinlik oluşturabiliyorsunuz ve paylaşabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver