iPhone, iPad ve iPod için Etiket Uygulaması Ücretsiz İndir Etiqadd Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Etiket Uygulaması Etiqadd Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Etiqadd isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil etiket teknolojisine Etiqadd adını veren bu uygulama, alışverişi sosyal bir mecraya taşıyor. Alışveriş sırasında beğendiğiniz ürünleri bu uygulama ile etiqaddleyebilir, diğer ürünler ile karşılaştırabilir ve markalara ait kampanyaları da görebilirsiniz. Tüm bu işlemleri ise arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız paylaşımlara yorum alabilir ve aynı şekilde yapılan paylaşımlara da yorumlar atabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünleri etiketlerken barkod sistemini kullanıyorsunuz. Bu şekilde barkodla etiketlenen ürünler direk olarak profilinizde sergileniyor ve akışınızda gösteriliyor. Etiqadd uygulaması sayesinde yanınızda olmayan arkadaşlarınızın alacağınız ürünleri beğenip beğenmeyeceğine karar verip, fikirlerini alabileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver