iPhone, iPad ve iPod için Curiosity Oyunu Ücretsiz İndir Curiosity Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Curiosity Oyunu Curiosity Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Curiosity isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil platformlar için geliştirilmiş olan Curiosity oyunu hem iOS hem de Android için farklı bir yapım. Çünkü oyunun başta herhangi bir hikayesi yokmuş gibi görünüyor ancak daha sonra oyunun amacı oyuncuları şaşırtıyor. Şöyle ki Curiosity oyunu, birçok oyuncu ile oynanıyor ve bu oyuncular oyunda bulunan bir küpü kırmaya çalışıyor. Ancak işin en ilginç yanı burada başlıyor. Bu küp herhangi bir oyuncunun son darbesi ile kırılıyor ve küpün içinde ne olduğunu sadece o oyuncu görebiliyor. Yani küpü kırmak için uğraşan diğer oyuncular küpün içinde ne olduğunu göremiyor.

Curiosity oyunu küpün içinde ne olduğunu sır gibi saklıyor ve bu sırrı sadece bir kişi öğrenebilecek. Bunun için küpü kırmaya çalışan oyunculara daha kolaylık olsun diye, çeşitli güç gereçleri de oyun içerisinde satılıyor. Satın alınan bu gereçler sayesinde küpü kırıp içinde ne olduğunu öğrenme ihtimalinizde artmış oluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver