iPhone, iPad ve iPod için Akort Yapma Uygulaması Ücretsiz İndir Cleartune – Chromatic Tuner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod için Akort Yapma Uygulaması Cleartune – Chromatic Tuner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cleartune – Chromatic Tuner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir müzik aletiniz var ve sık sık akort yapmak zorunda iseniz, elinizde muhtemelen bir akort cihazı vardır. Bu aleti çıkar tak yapmaktan ve her zaman yanınızda taşımaktan sıkıldıysanız, sizin için geliştirilmiş olan Cleartune – Chromatic Tuner uygulamasını kullanabilirsiniz. iOS için geliştirilen bu uygulama bir akort cihazından daha çok özellik sağlayabiliyor. Teknolojiyi daha çok kullandığı ve iOS için geliştirildiği için normal akort cihazlarına göre daha hassa ve duyarlı olan bu uygulama aynı zamanda kolay kullanım sağlıyor.

Akort cihazları ile aşağı yukarı aynı fiyatta olan Cleartune – Chromatic Tuner uygulamasının avantajlı yönü iOS cihazlarınızın genellikle zaten yanınızda olması. Cebinizde bir akort cihazı taşımaktansa zaten taşıdığınız bir alet üzerinden akort ayarlamanızı yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver