iPhone, iPad, iPod Touch İçin Yüksekten Düşme Oyunu Ücretsiz İndir Super Falling Fred Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Yüksekten Düşme Oyunu Super Falling Fred Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Super Falling Fred isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Super Falling Fred, iPad ve iPhone kullanıcılarını hedefleyen Falling Fred oyununun bir devamı niteliğinde. Bu oyunla birlikte Fred karakterinin yüksekten atlamasına ve hızlı düşüşünü konu alan bir maceraya girişiyoruz.

Kişiselleştirilebilir unsulara da sahip olan oyun, birçok avatar seçeneğini seçilebilir kılıyor ve oyun severleri daha da kendine bağlayabiliyor. Yetenekleri artabilen Fred, fizik kurallarını temel alan bu oyunda yine kendine özgü bir şekilde heyecan dolu zamanlar vadediyor.

Not: Oyun içinde küçük çocukların olumsuz etkilenebileceği sahneler bulunuyor. Bu nedenle oyunu 13 yaş ve üzeri kullanıcıların indirmelerini öneriyoruz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver