iPhone, iPad, iPod Touch İçin Uzay Şehri Kurma ve Yönetme Oyunu Ücretsiz İndir Cosmic Colony Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Uzay Şehri Kurma ve Yönetme Oyunu Cosmic Colony Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cosmic Colony isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cosmic Colony, Gameloft’un hazırladığı uzayda yerleşme ve koloni kurma üzerine kurulu bir oyun. Uzay gemisinin bir gezegene zorunlu olarak inmesi ile oyun severlerin kendilerini içinde bulduğu macera unsurunu sürekli üst seviyede tutan oyun, küçük bir birimden dev şehirlere ve kolonilere uzanan bir yapıya hakim.

2088 yıllarında geçen oyun, bir erkek ve bir kadının elinden doğan yeni bir şehirden kolonilere uzanmasını konu alıyor. Önce gezegeni keşfetmeli, genişlemeleli ve sonra da diğer yıldızlarda, gezegenlerde koloni kurmayı hedefleniyor. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver