iPhone, iPad, iPod Touch İçin Sosyal Haber Uygulaması Ücretsiz İndir Onedio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Sosyal Haber Uygulaması Onedio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Onedio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Onedio, habercilik konusuna yeni bir anlayış getirerek haber ve sosyal medyayı birleştirici bir yapıya sahip. Sosyal haber kurgusuyla ortaya konan uygulama, kullanıcısının yerine haberleri takip ediyor ve gündemi mobil cihaza taşıyor. Haberlere hızlı bir şekilde sosyla medya hesapları üzerinden yorum yapılabiliyor. Diğer yandan bir habere sosyal medya üzerinden yapılan yorumlar da çekilip gösterilebiliyor.

“o ne diyor” ifadesinin Türkçe’den uzaklaştırılmasıyla ve ifadenin günlük konuşma diline yaslanmasıyla “Onedio” adına sahip olan uygulama, haberlerin tartışılması, diğer insanların o haberle ilgili söylediklerinin hızlı bir şekilde öğrenilmesi açısından başarılı bir ürün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver