iPhone, iPad, iPod Touch İçin Şifre Yönetim Uygulaması Ücretsiz İndir LastPass Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Şifre Yönetim Uygulaması LastPass Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LastPass isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet hesaplarınızı ve şifrelerinizi tek bir ortak şifre ile kontrol altında tutmak istiyorsanız kullanabileceğiniz LastPass ile giriş yaptığınız tüm internet hesaplarınızı tek bir güvenli alanda kayıtlı tutarak ortak bir şifre ile bu hesaplarınıza kolayca erişebiliyorsunuz. Tüm hesaplarınızın şifrelerini hatırlama zahmetinden sizi kurtaran LastPass ile ilk başta belirleyeceğiniz bir yönetim şifresi ile giriş yaptığınız tüm hesapları klasörlere ayırarak kontrol altında tutabilir ve tekrar tekrar bu şifreleri girmenize gerek kalmadan hesaplarınıza erişebilirsiniz.

LastPass ile sadece şifreler doldurduğunuz formlar da kaydedilebilir. Böylece farklı yerlere üye olurken aynı bilgileri doldurmanız gerekmez. Ayrıca çevrimiçi bankacılık ve alışveriş formlarını program aracılığıyla şifreleyerek saklayabilirsiniz.

Önemli! LastPass’ın mobil sürümlerinden yararlanmak için LastPass Premium’a geçebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver